Kariéra

Kariéra

Nabídka práce - dělník těžař (kvalifikovaný pracovník pro těžbu dřeva)

Pracovní náplň:  těžba dřeva motorovou pilou, výchova mladých porostů řezem

Lokalita:  lesní porosty v okrese Děčín

Požadujeme:

střední odborné vzdělání s výučním listem

1) a) mechanizátor lesní výroby nebo b) vyučen v jiném oboru s kvalifikačním průkazem na obsluhu motorové pily nebo c) praxe v práci s motorovou pilou + přezkoušení před uzavřením pracovního poměru

2) řidičský průkaz skupina B

3) 100% zdravotní stav, před uzavřením pracovního poměru vstupní lékařská prohlídka závodním lékařem, kategorie práce 3 z důvodů faktorů hluku, vibrací na ruce, chladu

Nabízíme:

- mzda úkolová, při 100% plnění 25 000 Kč, při překročení adekvátně vyšší, až 35 000 Kč

- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, na údržbu ochranných pomůcek, sociální fond: masáže, vitamínové balíčky, očkování, kultura

Kontaktní email: uniles@uniles.cz, tel.: 412 332 492, 602 651 536